Kurumsal


Mercedes-Benz’in Anadolu Yakasındaki Yeni Yıldızı…

15 yılı aşkın süredir Mercedes-Benz marka araçlara hizmet veren Genç Mercanlar Otomotiv, yeni yılda, yeni yerinde Yetkili Servis olarak hizmet vermenin mutluluğunu sizlerle paylaşmaktan onur duyar.

Genc Mercanlar
Genc Mercanlar
Genc Mercanlar

15 yılı aşkın süredir Mercedes-Benz marka araçlara hizmet veren Genç Mercanlar Otomotiv, yeni yılda, yeni yerinde Yetkili Servis olarak hizmet vermenin mutluluğunu sizlerle paylaşmaktan onur duyar. Misyonu; daima kaliteli, daha hızlı, yenilikçi, çözüm odaklı hizmet vermek olan Genç Mercanlar Otomotiv Mercedes-Benz Yetkili Servisi olarak bu prensibini pekiştirmiştir.

Tüm Mercedes-Benz binek araç ve hafif ticari araçlara (Vito, Vaneo, Viano ve Citan) periyodik bakım, mekanik kontrol onarım, rotbalans ayarı, elektrik klima işleri, kaporta boya, yedek parça, aksesuar, 2. El kontrol vb. konularında deneyimli sertifikalı personeli ile Mercedes-Benz standartlarında sizlere hizmet vermektedir.

Vale hizmeti ile aracınızı belirlediğiniz saatte ve dilediğiniz yerden alarak, işlemleriniz tamamlandıktan sonra yine sizin belirlediğiniz saatte ve adrese teslim imkanı.

Merkezi konumu ile her yere kolay ulaşım. Randevu sistemi sayesinde, beklemeden hizmete başlama ve kararlaştırılan sürede işlemlerin tamamlanarak aracınızın tesliminin gerçekleşmesi.