Kampanyalar


Mercedes-Benz’in Anadolu Yakasındaki Yeni Yıldızı…

15 yılı aşkın süredir Mercedes-Benz marka araçlara hizmet veren Genç Mercanlar Otomotiv, yeni yılda, yeni yerinde Yetkili Servis olarak hizmet vermenin mutluluğunu sizlerle paylaşmaktan onur duyar.

  • 4 Yıl Garanti Kampanyası

  • Ön Ödemeli Bakım Paketleri

  • Uzatılmış Garanti Kampanyası

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - 4 Yıl Garanti Kampanyası

4 Yıl Garanti Kampanyası


Garantinin Mercedes’i, Mercedes’in garantisi.

Kilometre sınırı olmadan 4 yıl garanti yalnızca Mercedes-Benz'de! Yeni bir Mercedes-Benz otomobil sahibi olan herkes 4 yıl garantiden ücretsiz yararlanıyor, kilometreye takılmadan Mercedes'inin keyfini çıkarıyor.
*01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkışlı araçlar için; ilk 2 yıl boyunca aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırmanız halinde, 4. yılın sonuna kadar geçerli olan garanti hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu hizmet ile yasal garanti süresini takip eden 24 ay boyunca kilometre sınırı olmaksızın Mercedes-Benz marka otomobillerde oluşabilecek, garanti belgesinde yer alan kapsam dışı durumlar haricinde, malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarım bedeli Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. tarafından karşılanacaktır. Hizmet paketinden yararlanmak için otomobilinizi 48. ayın sonuna kadar, yukarıda anılan bakım ve onarım işlemleri için, garanti belgesindeki koşullar kapsamında, düzenli yetkili servislerimize getirmeniz yeterli olacaktır. Mercedes-Benz yetkili servisleri dışında yapılacak olan bakım ve onarım işlemleri aracınızı (3. ve 4. yıllar için) uzatılmış garanti kapsamının dışına çıkaracaktır.

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Ön Ödemeli Bakım Kampanyası

Ön Ödemeli Bakım Paketleri Kampanyası


Mercedes'inizin geleceğini şimdiden düşünün.

Yıllar geçse de Mercedes’inizin güvenliği ve performansı hep aynı kalsın. Hem içten yanmalı motorlu araçlarda hem de elektrikli araçlarda geçerli Ön Ödemeli Bakım Paketleri’nde avantajlar sizi bekliyor. Mercedes-Benz yetkili servisine gelin, Türkiye’nin her yerinde sabit fiyat avantajıyla iyi bir bakımın farkını yaşayın.*Ön ödemeli bakım paketleri Türkiye sınırları içerisinde uygulamaya katılan yetkili servislerde geçerlidir. Bakım paketi kapsam ve koşullarını Mercedes-Benz yetkili servislerinden ve 444 6 244 numaralı çağrı kanallarımızdan öğrenebilirsiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş., ek bir bildirimde bulunmadan servis ve bakım kapsamını mevcut haklarınıza halel gelmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Uzatılmış Garanti Kampanyası

Kısa yoldan uzun yılları garantileyin.


Daha uzun garanti, daha fazla avantaj.

Mercedes'inizin garantisini uzatmak şimdi çok kazançlı. Mercedes-Benz yetkili servislerine gelin, 5. Yıl Uzatılmış Garanti avantajlarından yararlanın. 24 ay yasal garanti süresi içinde olup Uzatılmış Garanti ürünümüzü alan müşterilerimize ilave %10 indirim verilecektir.


*Periyodik bakım ve onarımları Mercedes Benz yetkili servislerinde düzenli olarak yapılmış olan araçlar 5. Yıl Uzatılmış Garanti’den faydalanabilmektedir. Mercedes-Benz yetkili servisleri dışında yapılacak olan bakım ve onarım işlemleri aracınızı 5. yıl uzatılmış garanti kapsamının dışına çıkaracaktır. Uzatılmış garanti ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servislerinden ve 444 6 244 numaralı çağrı kanallarımızdan öğrenebilirsiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş., ek bir bildirimde bulunmadan servis ve bakım kapsamını mevcut haklarınıza halel gelmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.