Kampanyalar


Mercedes-Benz’in Anadolu Yakasındaki Yeni Yıldızı…

15 yılı aşkın süredir Mercedes-Benz marka araçlara hizmet veren Genç Mercanlar Otomotiv, yeni yılda, yeni yerinde Yetkili Servis olarak hizmet vermenin mutluluğunu sizlerle paylaşmaktan onur duyar.

 • YENİ

  Bahar Bakım Kampanyası

 • YENİ

  Yaz Lastik Kampanyası

 • Garmin Map® PILOT Sistemi

 • Mercedes-Benz Navigasyon

 • Muayene Öncesi Ön Kontrol

 • 4 Yıl Garanti Kampanyası

 • Lastik Garantisi

 • Ön Ödemeli Bakım Paketleri

 • Mercedes-Benz Orijinal Aksesuarları

 • Uzatılmış Garanti Kampanyası

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Bahar Bakım Kampanyası

Bahar Bakım Kampanyası


Mercedes-Benz otomobil sahipleri, bu cümleyi gönül rahatlığıyla kurabilsin diye, tüm yetkili servislerde orijinal yedek parçalar, %35'e varan indirimle. Siz de bir yetkili servise uğrayın, periyodik bakımlarda Mercedes-Benz orijinal motor yağlarını tercih edenlere özel bu şahane fırsattan yararlanın.


Üstelik Mercedes me Adapter hediyemizle otomobilinizi daha yakından tanımaya başlayın.


*Kampanya, 1 Mart-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılmayı kabul eden Mercedes-Benz yetkili servislerinde, periyodik bakımlarında orijinal Mercedes-Benz motor yağlarını tercih eden tüm Mercedes-Benz otomobilleri için geçerlidir. Aksesuar, Collection, lastik ve kaporta & boya parçaları yedek parça indirimi dahilinde değildir. Mercedes me Adapter’e uyumlu tüm otomobil müşterilerine “Mercedes me Adapter” hediye edilecektir, uyumlu olmayan veya önceden Mercedes me Adapter ile eşleştirilmiş araçlara hediye edilmeyecektir. Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Yaz Lastik Kampanyası

Yaz Lastik Kampanyası


Yazlıkları çıkarmanın tam zamanı.

Şimdi Genç Mercanlar Mercedes-Benz yetkili servisinde yaz lastiği değişimi %20 indirimli. Siz de gelin, keyifli sürüşün tadını doğru lastiklerle çıkarın.


 • 24 aya kadar lastik garantisi
 • 4 lastik alana Mercedes me Adapter hediye


*Kampanyaya dahil olan otomobil lastikleri, 1 Mart-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında satın alınacak Michelin, Continental, Pirelli, Bridgestone marka lastiklerin, Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından belirlenmiş ebatları ve stoklarıyla sınırlıdır. Mercedes me Adapter stoklarla sınırlı olup kampanya kapsamındaki markalardan 4 adet otomobil yaz lastiğinin alınması durumunda hediye edilecektir. Mercedes me Adapter ilgili donanıma uygun olan araçlara verilecek olup, uygun olmayan/Mercedes me Adapter'i bulunan araçlar igin alternatif ve stoklarla sınırlı olan 4 adet Mercedes-Benz orijinal jant göbek kapağı verilecektir. Lastik garantisi ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servislerinden öğrenebilirsiniz. Mercedes-Benz Türk A.Ş. ek bir bildirimde bulunmadan kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Garmin Map® Pilot Navigasyon Sistemi

Garmin Map® Pilot Navigasyon Sistemi


Rahatlayın ve kendinizi teknolojinin emin ellerine bırakın.

“Tak ve Kullan” ile basit kurulum.

Garmin® MAP Pilot navigasyonunuzu aracınıza tanıtmak artık çok kolay. Yaklaşık 2 dakika süren bu işlem sizi uzun süren kurulum zahmetlerinden kurtaracak.

Tamamen entegre 3D harita gösterimi.

Ekstradan bir ürüne gerek kalmadan, merkezi gösterge panelinizi bir navigasyon sistemine çevirin! 3 Boyutlu gösterim, harita detayı belirlemesi, alternatif rota tercihleri, yolunuzun üzerindeki önemli mekanları belirlemek gibi gelişmiş yol kılavuz sistemi ile Garmin® MAP PILOT bir yardımcıdan bekleyebileceğiniz her şeyi size sunuyor. Üstelik Mercedes-Benz güvenlik standartlarına sadık kalarak.

Adres kayıtları ve akıllı kullanım.

Dilerseniz son kullanılan rotalar, dilerseniz ev lokasyonu veya öncesinden favorilerinize eklediğiniz rotaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak, rotanız üzerinde ilerlerken ara rotalar eklemeniz de mümkün!

Rotanızı istediğiniz gibi şekillendirin.

Rotanızı belirlerken ister en kısa yolu, ister en ekonomik yolu

Trafik bilgisi ile en kısa yoldan gidin.

TMC trafik bilgisi sistemi ile yoğun trafik artık sizi korkutmayacak, olabilecek en hızlı rota ile yolunuza varın! Trafik özelliği, güncelleme ile de kullanılabilmektedir.

Touchpad ile kullanımı kolay arayüz.

Kullanımı oldukça kolay, Garmin® arayüzü. Aracınızın kumanda ünitesi ya da touchpad’i ile sürüş esnasında rahatça ayarlama yapın ve gideceğiniz rotayı belirlemeye başlayın!

Garmin Map® Pilot navigasyonuna sahip olmak ve aracınıza uygunluğunu öğrenmek için yetkili servislerimizin sizinle iletişime geçmesini isterseniz lütfen tıklayınız.

Garmin Map® Pilot navigasyonuna sahip olmak ve aracınıza uygunluğunu öğrenmek için yetkili servislerimizin sizinle iletişime geçmesini isterseniz veya daha önceden ürünü edinen bir müşterimiz iseniz, ücretli harita güncellemesi hakkında bilgi almak için lütfen bize danışınız.

Uygun Seriler
 • C-Serisi (02.14 üretim tarihinden itibaren)
 • GLC (07.15 üretim tarihinden itibaren)
 • E-Serisi Coupé (05.15 üretim tarihinden itibaren)
 • E-Serisi Sedan (04.15 üretim tarihinden itibaren)
 • CLA (11.14 üretim tarihinden itibaren)
 • B-Serisi (11.14 üretim tarihinden itibaren)
 • CLS (09.14 üretim tarihinden itibaren)
 • GLA (03.14 üretim tarihinden itibaren)
 • A-Serisi (10.15 üretim tarihinden itibaren)
 • GLE (07.15 üretim tarihinden itibaren)
 • GLA (10.15 üretim tarihinden itibaren)
Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Mercedes-Benz SD Card Navigation

Mercedes-Benz Navigasyon


Yola çıkmaya hazır mısınız? Üç boyutluharitası ve geniş ekran görünümü ile E-Serisi aracınız için özel olarak sunulan "Mercedes-Benz Navigation" sizi hedefinize kolaylıkla ulaştırsın.

Rotanızı aracınızın ana ekranından takip edin.

E-Serisi aracınızın geniş ana ekran ünitesinden nereye gittiğinizi rahatlıkla takip edin. Hem teknolojinin keyfini yaşayın, hem de telefon tutucu ürünlerinin yarattığı güvenlik riskini ortadan kaldırın!

Adres arama fonksiyonu ile istediğiniz adrese ulaşın.

Navigasyon içinde bulunan arama özelliği sayesinde, veritabanında bulunan tüm adreslere kolayca ulaşabilirsiniz.

Adreslerinizi istediğiniz gibi kaydedin.

Eviniz, iş yeriniz gibi sık gittiğiniz adresleri kaydedin, bir sonraki seferde bir tuşla rotanızı belirleyin.

Kısa süren kurulum.

Kurulumu oldukça kolay bu ürün için,servislerimizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Uygun Seriler
 • E-serisi - Temmuz trafiğinde çıkış itibariyle

Mercedes-Benz Navigation ürününe sahip olmak veya aracınızın uygunluğunu kontrol etmek için ilgili formu doldurmanız yeterli olacaktır:

Formu doldurak için tıklaynız.

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Muayene Öncesi Ön Kontrol

Muayene Öncesi Ön Kontrol


Periyodik araç muayenesinden önce ücretsiz ön kontrolle zamandan kazanın!

Periyodik araç muayenesinden önce Mercedes-Benz yetkili servislerine gelin; muayene sırasında hızlı, eksiksiz ve tam kontrolün keyfini çıkarın.

Zamanınız da aracınız kadar değerli.

Mercedes-Benz’iniz, diger marka otomobillerde de olduğu gibi yasal olarak, trafiğe çıkış tarihinden itibaren 3. yılda ve takip eden her 2 yılda bir periyodik muayeneden geçmek zorundadır.

Istatisiklere göre, Türkiye'de muayeneye giren motorlu araçların %30'undan fazlası, muayene şartlarını taşımadıgından geçer not alamıyor. Bu tür istenmeyen durumlarda, araç sahipleri muayene islemlerini tekrar ederek zaman kaybedebilir ve/veya ilave maliyetlere katlanmak zorunda kalabilir. Mercedes-Benz yetkili servisleri, muayene islemlerinden tek seferde geçmenizi kolaylastırmak, eksikliklerinizi tamamlamak ve sizi doğru yönlendirebilmek adına muayene öncesi ücretsiz kontrol hizmetini vermekten büyük memnuniyet duyar.


Neden Ön Kontrol ?

 • Muayene mevzuatına uygun kontroller
 • Kusurların tespiti ve giderilmesi
 • Eğitimli, uzman ekip
 • Kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet
 • Orijinal yedek parça

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - 4 Yıl Garanti Kampanyası

4 Yıl Garanti Kampanyası


Garantinin Mercedes’i, Mercedes’in garantisi.

Kilometre sınırı olmadan 4 yıl garanti yalnızca Mercedes-Benz'de! Yeni bir Mercedes-Benz otomobil sahibi olan herkes 4 yıl garantiden ücretsiz yararlanıyor, kilometreye takılmadan Mercedes'inin keyfini çıkarıyor.
*01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkışlı araçlar için; ilk 2 yıl boyunca aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırmanız halinde, 4. yılın sonuna kadar geçerli olan garanti hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu hizmet ile yasal garanti süresini takip eden 24 ay boyunca kilometre sınırı olmaksızın Mercedes-Benz marka otomobillerde oluşabilecek, garanti belgesinde yer alan kapsam dışı durumlar haricinde, malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarım bedeli Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından karşılanacaktır. Hizmet paketinden yararlanmak için otomobilinizi 48. ayın sonuna kadar, yukarıda anılan bakım ve onarım işlemleri için, garanti belgesindeki koşullar kapsamında, düzenli yetkili servislerimize getirmeniz yeterli olacaktır.

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Lastik Garantisi

Lastik Garantisi


Yollarda kötü sürprizler sizi beklese de lastik garantisi keyfinizi yerine getirebilir. Çünkü yetkili servislerimizden alacağınız otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı garanti altında! Üstelik 24 aya kadar.

Lastik garantisi ile ilgili kapsam ve koşullar hakkında detaylı bilgi için Müşteri Danışmanlamızla ile iletişime geçebilirsiniz

Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Ön Ödemeli Bakım Kampanyası

Ön Ödemeli Bakım Paketleri


Sen yetkili bir Mercedes'e benziyorsun.

Mercedes'iniz emin ellerde olsun diye, Mercedes-Benz yetkili servislerinde ön ödemeli bakım paketleri bu yıla özel %40'a varan indirimlerle! Dilediğiniz kadar bakım paketini şimdi alın, hiçbir yerde bulamayacağınız ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bu avantajı kaçırmayın.*Ön ödemeli bakım paketlerinin geçerli olduğu araç tiplerini öğrenmek için yetkili servislerimize danışabilir veya 444 62 44 iletişim hattımızı arayabilirsiniz. İndirim avantajı, bakım içeriğine göre farklılık gösterebilir. %40'lık oran, rutin değişen parçalara ek olarak otomatik şanzıman yağı, fren hidroliği, AdBlue katkısı, buji değişimi de olacağı dikkate alınarak hesaplanmıştır. Ön ödemeli bakım paketleri, sadece kampanyaya katılmayı kabul eden yetkili servislerde geçerlidir. Mercedes-Benz Türk A.Ş. ek bir bildirimde bulunmadan kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Mercedes-Benz Orijinal Aksesuarları


Mercedes-Benz - Genç Mercanlar - Uzatılmış Garanti Kampanyası

4+1 Yıl Uzatılmış Garanti


Garantiniz uzasın, keyfiniz sürsün...

Yeni bir Mercedes-Benz sahibi olan herkes, kilometre sınırı olmadan 4 yıl garantiden ücretsiz yararlanıyor. Dilerse %20’ye varan indirim avantajıyla garanti süresini 5 yıla tamamlıyor. Siz de garanti sürenizi şimdiden uzatın, kârlı çıkın.


*İlgili indirimler, trafiğe çıkış tarihi 1 Ocak 2019 ve sonrasındaki Mercedes-Benz marka otomobiller için, 1 Ocak–31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve işletme talimatında aksi belirtilmedikçe her 15.000 km/12 ay sonunda (hangisi önce dolarsa) yapılmalıdır. Uzatılmış garanti ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servislerinden öğrenebilirsiniz. Mercedes-Benz Türk A.Ş. ek bir bildirimde bulunmadan servis ve bakım kapsamını ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.+1 Yıl Uzatılmış Garanti


Garantiniz uzasın, keyfiniz sürsün...

01.01.2019 tarihinden önce trafiğe çıkışlı Mercedes-Benz marka otomobilinizi, 4. yılın sonuna kadar malzeme ve/veya montaj kaynaklı teknik arızalara karşı (ekstra 1 yıl) koruma altına alabilir, erken satın almalarda %40’a varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

** 4. Ve 5. Yılı birlikte almanız durumunda %20’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.


*Bu indirimler otomobilinizin trafiğe çıkış tarihinden sonraki ilk 12 ay içinde yapılan satışlar için geçerlidir. Aktivitenin son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019’dur. Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve işletme talimatlarında aksi belirtilmedikçe her 15.000 km’de bir veya her 12 ayda bir (hangisi önce gelirse) yapılmalıdır. Detaylı bilgi için yetkili servislerimizle görüşebilirsiniz.